Medzinárodný deň stromov: Spoločne rastieme pre budúcnosť

20. októbra oslavujeme Medzinárodný deň stromov. Je to deň, kedy si pripomíname význam stromov pre náš svet a ich nenahraditeľnú úlohu v našich životoch. Stromy nám poskytujú čistý vzduch, prírodné krásy a zároveň sú domovom pre mnohé druhy živočíchov.

Na škole Guliver si vážime prírodu a v tento deň sa zapájame do aktivít, ktoré nás učia o dôležitosti zachovávania stromov a lesného prostredia. Spoločne s našimi žiakmi sa snažíme zasadiť semienko povedomia o ochrane prírody a trvalej udržateľnosti.

Každý strom je symbolom nádeje a rastu. V tento špeciálny deň sa zamyslime nad tým, ako môžeme prispieť k ochrane našej planéty tým, že budeme starostlivo starať o stromy a prírodu okolo nás.

Ak máte záujem sa k našim aktivitám pridať alebo sa dozvedieť viac o Medzinárodnom dni stromov, sledujte našu školskú webstránku a pridajte sa k nám na tejto dôležitej ceste udržateľnosti a ochrany prírody.

Spoločne rastieme pre budúcnosť!