Aktuality, oznamy, články

8/3/2024

Leto s Guliverom

Jedinečné leto plné zážitkov so Základnou školou Guliver.
Čítať viac
29/1/2024

2% z dane

Darovaním 2% dane z príjmov rozhodnete o hodnotnejšom a kvalitnejšom vzdelaní Vašich detí. Každé nadanie si zaslúži rozvíjať!
Čítať viac
23/1/2024

Valentínsky workshop pečenia

Príďte si užiť nezabudnuteľný Valentínsky workshop pečenia, kde sa stanete majstrami umenia odpaľovaného cesta. Vďaka profesionálnym radám a trikom ovládnete celý proces vytvárania lahodných profiteroliek, eclairiek a tradičných venčekov.
Čítať viac
18/1/2024

Ples Guliver

Ples Guliver sa blíži a s ním prichádza večer plný tanca, hudby a spoločnej zábavy. Pridajte sa k nám na túto výnimočnú udalosť plnú šarmu a elegancie.
Čítať viac
7/12/2023

Vianočný Workshop Varenia

Pozývame Vás na Vianočný Workshop Varenia, ktorý sa koná v nových, moderných priestoroch našej školy. Príďte s nami zažiť tradičné vianočné chvíle inak! V tento sviatočný čas sme sa rozhodli spojiť kulinárske umenie s radostnou atmosférou vytvorenou spoločne s našimi drahými rodičmi.
Čítať viac
27/10/2023

MODULY – CHEER JE COOL

Na škole Gulvier prebieha projekt MODULY - CHEER JE COOL - koncept pohybovej aktivity, ktorý zapája zábavnou a hravou formou do činnosti celú triedu.
Čítať viac
29/9/2023

Zdravý životný štýl začína v našej školskej jedálni!

Naša školská jedáleň je miestom, kde sa stretávame nielen s chutnými jedlami, ale aj s hodnotnými zásadami pre správne stravovanie.
Čítať viac
29/9/2023

Medzinárodný deň stromov

20. októbra oslavujeme Medzinárodný deň stromov. Je to deň, kedy si pripomíname význam stromov pre náš svet a ich nenahraditeľnú úlohu v našich životoch. Stromy nám poskytujú čistý vzduch, prírodné krásy a zároveň sú domovom pre mnohé druhy živočíchov.
Čítať viac
29/9/2023

Svetový deň zvierat v škole Guliver: Naše zvieratá, naša zodpovednosť.

Škola Guliver sa na jeden deň premení na malú zoo, kde budeme môcť obdivovať našich miláčikov a učiť sa viac o svete zvierat.
Čítať viac