Aktuality, oznamy, články

27/10/2023

MODULY – CHEER JE COOL

Na škole Gulvier prebieha projekt MODULY - CHEER JE COOL - koncept pohybovej aktivity, ktorý zapája zábavnou a hravou formou do činnosti celú triedu.
Čítať viac
29/9/2023

Zdravý životný štýl začína v našej školskej jedálni!

Naša školská jedáleň je miestom, kde sa stretávame nielen s chutnými jedlami, ale aj s hodnotnými zásadami pre správne stravovanie.
Čítať viac
29/9/2023

Medzinárodný deň stromov

20. októbra oslavujeme Medzinárodný deň stromov. Je to deň, kedy si pripomíname význam stromov pre náš svet a ich nenahraditeľnú úlohu v našich životoch. Stromy nám poskytujú čistý vzduch, prírodné krásy a zároveň sú domovom pre mnohé druhy živočíchov.
Čítať viac
29/9/2023

Svetový deň zvierat v škole Guliver: Naše zvieratá, naša zodpovednosť.

Škola Guliver sa na jeden deň premení na malú zoo, kde budeme môcť obdivovať našich miláčikov a učiť sa viac o svete zvierat.
Čítať viac
29/9/2023

Svetový deň architektúry

Na našej škole si vážime kreativitu a inováciu, a Svetový deň architektúry je príležitosťou na to, aby sme oslavovali architektonické úspechy, ktoré nás obklopujú.
Čítať viac
24/4/2023

Letné tábory

Jedinečné leto plné zážitkov so Základnou školou Guliver.
Čítať viac
27/2/2023

Guliverácka kvapka krvi

Súkromná základná škola Guliver spolu s Národnou transfúznou službou organizuje 2. ročník odberu krvi.
Čítať viac
25/1/2023

Pomôžte nám aj naďalej rozvíjať talenty Vašich detí

Darovaním 2% dane z príjmov rozhodnete o hodnotnejšom a kvalitnejšom vzdelaní Vašich detí. Každé nadanie si zaslúži rozvíjať!
Čítať viac
3/6/2022

Varí celá škola

Jeden z najlepších slovenských šéfkuchárov VOJTO ARTZ a Guliverácky šéfkuchár Pavol Ďuriak odštartujú úžasnú kuchársku šou VARÍ CELÁ ŠKOLA
Čítať viac