Valentínsky workshop pečenia

Príďte si užiť nezabudnuteľný Valentínsky workshop pečenia, kde sa stanete majstrami umenia odpaľovaného cesta. Vďaka profesionálnym radám a trikom ovládnete celý proces vytvárania lahodných profiteroliek, eclairiek a tradičných venčekov. Tento kulinársky zážitok vás čaká v utorok 13. februára v útulných priestoroch školy Guliver.

Kedy: 13. február 2024
Kde: Súkromná základná škola Guliver
Trvanie: 16:00 – 19:30

Čo si so sebou priniesť nemusíte, pretože na kurz sú pripravené všetky potrebné suroviny, kuchynské náradie a dokonca aj zástery a take away boxy. Takže sa nemusíte starať o nič iné, iba o to, aby ste si užili tento tvorivý proces.

O pitný režim a drobné občerstvenie bude samozrejme postarané, takže nebudete mať núdzu o energiu na tvorbu vašich lahodných kreácií.

Cena: 59,00 €
Registrácia a platba do: 11.2.2024

Registráciu môžete vykonať telefonicky na čísle 0904 983 519 alebo prostredníctvom e-mailu na adresu kuchyna@skolaguliver.sk.

Pripojte sa k nám a prežite romantický Valentín plný chutí a kulinárskych zážitkov na našom workshopu pečenia!

Ak chcete sledovať toto video, prijmite, prosím štatistické a marketingové súbory cookie.