Tradičné chuťové zážitky
v netradičnom štýle!

Pozývame Vás na Vianočný Workshop Varenia, v nových, moderných priestoroch našej školy. Príďte s nami zažiť tradičné vianočné chvíle inak! V tento sviatočný čas sme sa rozhodli spojiť kulinárske umenie s radostnou atmosférou vytvorenou spoločne s našimi drahými rodičmi.

Kuchári Pali a Norika budú spoločne pripravovať tradičné vianočné jedlá, ale s malým twistom! Na programe bude:

  • Ryba so šalátom: Spoznajte tajomstvá prípravy chrumkavej ryby, ktorá sa rozplýva v ústach, a obdivujte lahodný šalát, ktorý skvele doplní hlavné jedlo.
  • Jablká v župane: Získajte zručnosti na prípravu sladkých jabĺk v župane, ktoré potešia vaše chuťové bunky.

Všetky potrebné suroviny a vybavenie budú zabezpečené nami. Stačí prísť s otvoreným srdcom a chuťou objavovať nové kulinárske dobrodružstvá. Po varení sa spoločne stretneme a posedíme pri stole plnom našich vytvorených pochúťok, zatiaľ čo budeme zdieľať radostné vianočné príbehy a tradície.

Streda 13. decembra 2023 od 16:00 v nových priestoroch Súkromnej základnej školy Guliver.

Cena za osobu: 50€

Prihlasovať sa môžete na telefónnom čísle: +421 902 854 957

Neváhajte sa prihlásiť. Počet miest je obmedzený.