Zdravý životný štýl začína v našej školskej jedálni!

Naša školská jedáleň je miestom, kde sa stretávame nielen s chutnými jedlami, ale aj s hodnotnými zásadami pre správne stravovanie.

Jedálny lístok so zdravým dotykom: naša jedáleň ponúka širokú škálu jedál, ktoré sú nielen chutné a dobre vyzerajú, ale sú aj zdravé. Naše jedlá sú pripravené s ohľadom na výživové potreby žiakov, aby mohli naplno využiť svoj potenciál počas dňa.

Ovocný a zeleninový program: Podporujeme zdravé stravovacie návyky. Preto sme zaviedli Ovocný a zeleninový program, ktorý našim žiakom umožňuje pravidelný prídel čerstvého ovocia a zeleniny. Chceme, aby si naši žiaci osvojili lásku k čerstvým potravinám a cítili sa energickejšie a zdravšie.

Naši šikovní kuchári: Za všetkým týmto stojí náš tím šikovných kuchárov, ktorí s láskou pripravujú chutné jedlá pre našich žiakov. Ich vášňou je vytvárať jedlá, ktoré nielen chutia dobre, ale sú aj prospešné pre zdravie.

Spoločne budujeme zdravý životný štýl, a to už od stola. Sme hrdí na našu iniciatívu podporovať zdravie našich žiakov a veríme, že zdravý životný štýl začína práve tu v našej školskej jedálni.

Ďakujeme, že ste s nami na tejto ceste!